Odborné konzultace

Odborné konzultace vycházejí z individuálních potřeb uživatelů. Tyto konzultace jsou pro Vás vhodné ve chvíli, kdy potřebujete například rychle a efektivně zaškolit nového uživatele, případně chcete stávajícím uživatelům osvěžit znalosti. Využijete je také, pokud nastane nepředvídaná situace a Vy nevíte jak ji nejlépe ošetřit. Jedná se zejména o složitější dotazy či nestandardní situace, které nemůžete či nechcete řešit pomocí standardní zákaznické podpory. Odborná konzultace je také vhodná, pokud Vám nevyhovuje rozsah námi nabízených standardních školení.

Konzultace může mít podobu Vám na míru připraveného školení, kdy náš specialista přijede na Vaši školu a proškolí libovolný počet zaměstnanců ve Vámi vybraných tématech. Další možnou podobou je individuální osobní konzultace, kdy opět specialista přijede k Vám na školu, Vy budete klást dotazy a náš pracovník Vám přímo v aplikaci ukáže možná řešení, vysvětlí rozdíly různých postupů a podobně. Tuto konzultaci je samozřejmě možno provést i telefonicky.

Jakým způsobem máte možnost tuto službu získat? Jednoduše odešlete na e-mailovou adresu obchod@skolaonline.cz požadavek na individuální konzultaci či školení, přidejte téma, či okruh témat, která byste rádi probrali, uveďte, jakou formou, kdy a kde byste konzultaci chtěli provést a kontakt na Vás. Následně Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení s konkrétní cenovou nabídkou na odbornou konzultaci.

Kontakty