Tvorba tiskových sestav na míru

Správně definované tiskové sestavy Vám mohou ušetřit značné množství času a práce, můžete pomocí nich získat prakticky libovolný výstup ze Školy OnLine. Nabízíme Vám množství tiskových sestav, které jsou již připravené k tisku, a stále doplňujeme další. Tyto sestavy jsou vytvořené tak, aby vyhovovaly co největšímu počtu uživatelů.

Každá škola je však jedinečná a má své specifické potřeby. Proto vám nabízíme prakticky všemocný nástroj pro tvorbu tiskových sestav, který Vám pomůže nejen upravit námi připravené sestavy, ale i vytvořit zcela nové sestavy vlastní. Ovládání tohoto nástroje zvládne s trochou cviku každý, nabízíme Vám k tomuto tématu jak zákaznickou podporu zdarma – webové semináře a jejich záznamy, tak i rozšířenou podporu formou placených odborných školení.

Pokud si však na tvorbu tiskových sestav sami netroufáte, či se Vám jen nedostává cenného času, pak pro Vás máme nabídku tvorby či úpravy tiskových sestav přesně na míru podle Vašich požadavků a přání. Jakým způsobem máte možnost tuto službu získat? Jednoduše odešlete na e-mailovou adresu obchod@skolaonline.cz požadavek na vytvoření nebo úpravu konkrétní sestavy, přidejte popis nebo vzor, jak by měla Vaše sestava vypadat a kontakt na Vás. Technik posoudí složitost Vašeho požadavku a následně Vás bude kontaktovat naše obchodní oddělení již s konkrétní cenovou nabídkou na vytvoření požadované sestavy.

Kontakty